Europejskie Centrum Solidarności

pl. Solidarności 1, 80-863 Gdańsk
tel.: 58 772 40 00
poniedziałek – piątek: 8–16

jak do nas dotrzeć

Zwiedzanie wystawy

kasy | rezerwacje
tel.: 58 772 41 12
zwiedzanie@ecs.gda.pl

maj–wrzesień
codziennie: 10–20

Marketing

marketing@ecs.gda.pl

Lucyna Augustyn
tel.: 58 772 40 22
Marek Kaczmar
tel.: 58 772 40 18
  • SEKRETARIAT
    Europejskiego Centrum Solidarności

    ecs@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • dyrektor
    Europejskiego Centrum Solidarności

    Basil Kerski
    ecs@ecs.gda.pl

  • asystentka dyrektora

    Małgorzata Zaworska
    m.zaworska@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 01

  • zastępca dyrektora
    Wydział Kultury Obywatelskiej

    Patrycja Medowska
    p.medowska@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • p.o. zastępcy dyrektora
    Wydział Finansowo-Administracyjny

    Paweł Golak
    p.golak@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • zastępca dyrektora
    Wydział Muzealno-Archiwalny i Biblioteka

    Paweł Golak
    p.golak@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • zastępca dyrektora
    Wydział Myśli Społecznej

    Jacek Kołtan
    j.koltan@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • kierownik
    Dział Promocji i PR

    Magdalena Mistat
    m.mistat@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 00

  • manager ds. marketingu
    Dział Administracji i Obsługi

    Lucyna Augustyn
    l.augustyn@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 22

  • manager obiektu
    Dział Administracji i Obsługi

    Marek Kaczmar
    m.kaczmar@ecs.gda.pl
    tel.: 58 772 40 18

  • Biuro Prezydenta
    Lecha Wałęsy

    sekretariat
    blw@ilw.org.pl
    tel.: 58 772 42 00